.

KURUMSAL

.

Türkiyenin iç ve dış piyasasında yapı malzemeleri üreticisi olan Dekogranit; İnşaat ve yapı malzemelerine alternatif çözümler üretmek amacıyla hizmetine başlamış ve devam etmektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, müşteri memnuniyetini yükseltmeyi amaç edinmiştir.

Başta ülkemizde olmak üzere Orta Doğuda, Kıbrıs’ta, Türki Cumhuriyetler, Balkanlar ve Avrupa’da pek çok seçkin kurum ve kuruluşlara kurumsal tedarikçi olarak yapı elemanlarını temin etmekteyiz. Dekogranit bugün tam donanımlı teknolojik üretim tesislerinde Dekogranit doğal taş kaplama,Zamk dekoratif sıva, ısı yalıtım levha yapıştırma harcı,ısı yalıtım levha harcı, su yalıtım malzemeleri, iç-dış cephe boyalar ve astarların üretimini yapmaktadır.

Ürün çeşitliliğimiz günden güne artarken mevcut ürünleri iyileştirme çalışmalarımız ar-ge laboratuvarlarımızda ilk günkü heyecan ile devam etmektedir. Dekogranit, araştırma ve geliştirmeye, yetenekli insan kaynaklarına, üst düzey teknolojiye ve otomatik üretim sistemlerine yaptığı yatırımı günden güne artırmaktadır.

Dekogranit gücünü; İş ideolojisi olan en iyi kurumsal çözüm ortağı olmaktan ve referanslarındaki takdirlerinden almaktadır. Dekogranit; alanında profesyonel mühendis, kimyager, mimar ve tecrübeli üretim kadrosuyla üretmiş olduğu ürünlerin satış ve satış sonrası destek, teknik destek, lojistik operasyon bölümleri ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Misyon ;

Türkiye ve dünyada inşaat ve yapı sektörünün bekletilerini karşılayan, gelişime odaklı,kaliteyi sürekli artırarak ve sektöründe dünya standartlarında ürünler geliştirerek farklılık oluşturan lider firma olmak.

Vizyon ;

Hedeflerimizi yüksek tutarak, müşteri memnuniyetini ilke edinip artırmak ve sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini koruyup istikrarlı pazar yapısı oluşturup hayata farklı bir perspektiften bakarak yenilik ve kalitenin öncüsü olmak.


HEMEN ARA